Programma

Fred Delfgaauw  – Paradijsvogels

Fred Delfgaauw – Paradijsvogels

Theater van de Droom – Ingelijst

Theater van de Droom – Ingelijst

BOT – LEK

BOT – LEK

Studio Figur – HELD

Studio Figur – HELD

Smoespot Theater – Dunia Tubuh

Smoespot Theater – Dunia Tubuh

Mirthe Dokter

Mirthe Dokter

Marionetes Nòmades Company – Grey on Paper

Marionetes Nòmades Company – Grey on Paper

Wonderland Lichtshow – Dreaming inside the micro and macrocosmos

Wonderland Lichtshow – Dreaming inside the micro and macrocosmos

Joy Slaats – Veer

Joy Slaats – Veer

Frederique van Domburg

Frederique van Domburg

Netwerkmeeting

Netwerkmeeting

White Ball – Circus! Heart Story

White Ball – Circus! Heart Story

TG Dapper – KLOEK

TG Dapper – KLOEK

TAMTAM objektentheater – Een onbewaakt ogenblik

TAMTAM objektentheater – Een onbewaakt ogenblik

Talkshow

Talkshow

Seminar Puppet  Academy

Seminar Puppet Academy

Poppenspel in het onderwijs

Poppenspel in het onderwijs

NVP Lezing – Toegepast poppentheater/ poppenspel binnen zorg, onderwijs en asielzoekerscentra

NVP Lezing – Toegepast poppentheater/ poppenspel binnen zorg, onderwijs en asielzoekerscentra

Jim Henson en  Frank Oz – The Dark Chrystal

Jim Henson en Frank Oz – The Dark Chrystal

Herman Marynissen – They call me BUSKER

Herman Marynissen – They call me BUSKER

Expositie

Expositie

Avondprogramma

Avondprogramma

Merel van Gaalen – Workshop

Merel van Gaalen – Workshop

Jordi Bertran – Masterclass marionettenspel

Jordi Bertran – Masterclass marionettenspel

Henk Boerwinkel en Charlotte Puijk-Joolen – Poppen maken

Henk Boerwinkel en Charlotte Puijk-Joolen – Poppen maken

Gretha Otter – Klapbekpoppen maken

Gretha Otter – Klapbekpoppen maken

Fred Delfgaauw – Masterclass Theater Maken met poppen als volwaardige tegenspelers

Fred Delfgaauw – Masterclass Theater Maken met poppen als volwaardige tegenspelers

Meppeler-Verhalen-Route

Meppeler-Verhalen-Route

Popp-en-Route

Popp-en-Route

Hapas-Route

Hapas-Route

Zero en Conducta – La Dernière Danse de Brigitte

Zero en Conducta – La Dernière Danse de Brigitte

Zero en Conducta – Eh man hé

Zero en Conducta – Eh man hé

Productiehuis Valentijn – Dierendorpje

Productiehuis Valentijn – Dierendorpje

Productiehuis Valentijn – De kleine vuurtorenwachter

Productiehuis Valentijn – De kleine vuurtorenwachter

Ulrike Quade Company – Mahler & Kokoschka

Ulrike Quade Company – Mahler & Kokoschka

Theater van de Droom – Figurenkast

Theater van de Droom – Figurenkast

Thalias Kompagnons – Kasper in Teufels Küche

Thalias Kompagnons – Kasper in Teufels Küche

Stuffed Puppet – Babylon

Stuffed Puppet – Babylon

Stichting KRIJT – Het geheim van de Wilg

Stichting KRIJT – Het geheim van de Wilg

Plexus Polaire  – Opéra Opaque

Plexus Polaire – Opéra Opaque

Masters@Work

Masters@Work

Jordi Bertran – Charlot’s Dream

Jordi Bertran – Charlot’s Dream

Hijinx Theatre/  Blind Summit – Meet Fred

Hijinx Theatre/ Blind Summit – Meet Fred

Farrés Brothers – Tripula

Farrés Brothers – Tripula

Containervoorstellingen

Containervoorstellingen

Cia Toti Toronell – Naïf

Cia Toti Toronell – Naïf

Architects of Air | Alan Parkinson – Luminarium

Architects of Air | Alan Parkinson – Luminarium