Programma

Ontdek hier het programma van onze 15e editie, stippel je festivalbezoek uit met ons blokkenschema en bestel direct je kaarten.

Studio de Maan – Martin Boverhof (NL) – De Toren Danst

Studio de Maan – Martin Boverhof (NL) – De Toren Danst

Silas Neumann (NL/DE) – Europadorp

Silas Neumann (NL/DE) – Europadorp

Meppeler Kamerkoor Cigale & Studio de Maan – Martin Boverhof (NL)

Meppeler Kamerkoor Cigale & Studio de Maan – Martin Boverhof (NL)

Tieret (BE) – Baraque Future

Tieret (BE) – Baraque Future

Afsluiting en prijsuitreiking

Afsluiting en prijsuitreiking

O Bem Aventurado (The Blessed) (BR)

O Bem Aventurado (The Blessed) (BR)

Talkshow (INT)

Talkshow (INT)

NVP Lezing – Robots in Theater (NL) – i.s.m. Ulrike Quade Company

NVP Lezing – Robots in Theater (NL) – i.s.m. Ulrike Quade Company

Lezing – Poppenspel in het Onderwijs (NL)

Lezing – Poppenspel in het Onderwijs (NL)

Netwerkmeeting (INT)

Netwerkmeeting (INT)

Snapshots – Haags Theaterhuis (NL)

Snapshots – Haags Theaterhuis (NL)

Exposities (NL)

Exposities (NL)

Avondprogramma: Vinyl Junkies (NL)

Avondprogramma: Vinyl Junkies (NL)

Avondprogramma: Soulclap en Ome Funk (NL)

Avondprogramma: Soulclap en Ome Funk (NL)

Workshop objectenspel door Martine van Ditzhuyzen (NL)

Workshop objectenspel door Martine van Ditzhuyzen (NL)

Workshop ‘Bunraku’ door Wensley Piqué (NL/SR)

Workshop ‘Bunraku’ door Wensley Piqué (NL/SR)

Masterclass houten koppen snijden door Ambrella Figurentheater (DE)

Masterclass houten koppen snijden door Ambrella Figurentheater (DE)

Masterclass schuimrubberen poppen maken door Duda Paiva Company (NL/BR)

Masterclass schuimrubberen poppen maken door Duda Paiva Company (NL/BR)

Popp-en-Route (FR/SI/AR)

Popp-en-Route (FR/SI/AR)

Hapas-Route (NL/DE)

Hapas-Route (NL/DE)

Audioroute (NL/DE)

Audioroute (NL/DE)

Wensley Piqué (NL/SR) – GRANM’MA

Wensley Piqué (NL/SR) – GRANM’MA

10 talenten: ontdek jonge makers (NL/DE)

10 talenten: ontdek jonge makers (NL/DE)

VOX Muziektheater – Martine van Ditzhuyzen & Linde Schinkel (NL) – Poor Thing

VOX Muziektheater – Martine van Ditzhuyzen & Linde Schinkel (NL) – Poor Thing

Theatre Lejo (NL) – Hands up!

Theatre Lejo (NL) – Hands up!

Theater van de Droom (NL) – Pegel & Kegel

Theater van de Droom (NL) – Pegel & Kegel

Theater Spelenderhand (NL) – Het grote avontuur van Eddie & Eduard

Theater Spelenderhand (NL) – Het grote avontuur van Eddie & Eduard

Thalias Compagnie (DE) – Macbeth für Anfänger

Thalias Compagnie (DE) – Macbeth für Anfänger

Silas Neumann (NL/DE) – Heimat Neuhof: Panorama

Silas Neumann (NL/DE) – Heimat Neuhof: Panorama

La Femme Invisible – Léa Ros (FR) – Kamidopof

La Femme Invisible – Léa Ros (FR) – Kamidopof

Garage TDI (NL) – De (gruwelijke en fantasierijke) avonturen van de Gebroeders Grimm

Garage TDI (NL) – De (gruwelijke en fantasierijke) avonturen van de Gebroeders Grimm

Fekete Seretlek & Studio DAMÚZA (CZ) – KAR

Fekete Seretlek & Studio DAMÚZA (CZ) – KAR

Duda Paiva Company (NL/BR) – Bruce Marie

Duda Paiva Company (NL/BR) – Bruce Marie

Das Laboratorium (DE) – Wenn ich wieder klein bin

Das Laboratorium (DE) – Wenn ich wieder klein bin

Das Laboratorium (DE) – Der Kleine Herr Winterstein

Das Laboratorium (DE) – Der Kleine Herr Winterstein

Cat Smits Company (NL) – Nouveau Fuck

Cat Smits Company (NL) – Nouveau Fuck

BOT (NL) – KLAP

BOT (NL) – KLAP

Ambrella Figurentheater (DE) – Heute Genoveva!

Ambrella Figurentheater (DE) – Heute Genoveva!

Javier Aranda (ES) – VIDA

Javier Aranda (ES) – VIDA

Cie Focus & Chaliwaté (BE) – Dimanche

Cie Focus & Chaliwaté (BE) – Dimanche

PUPPET TEASER (INT) – Feestelijke openingsavond

PUPPET TEASER (INT) – Feestelijke openingsavond

Compagnie La Pendue (FR) – Tria Fata

Compagnie La Pendue (FR) – Tria Fata

Productiehuis Valentijn (NL) – Stapelgek (3+) – première

Productiehuis Valentijn (NL) – Stapelgek (3+) – première

Liaison à faire / Lena Tempich

Liaison à faire / Lena Tempich

Frederique van Domburg

Frederique van Domburg

Containervoorstellingen

Containervoorstellingen

Emma’s Muzikale Verhalen – De legende van de gebochelde Lambert

Emma’s Muzikale Verhalen – De legende van de gebochelde Lambert

Fred Delfgaauw  – Paradijsvogels

Fred Delfgaauw – Paradijsvogels

Theater van de Droom – Ingelijst

Theater van de Droom – Ingelijst

BOT – LEK

BOT – LEK